Pereiti prie pagrindinio turinio

Apie ES paprastai

Patogūs leidiniai (lankstinukai, brošiūros, skaidrės, žemėlapiai), kuriuose paaiškinama, kaip veikia ES – nuo euro ir teisės iki istorijos ir kelionių.

Susipažinkite su visa svarbia informacija apie Europos Sąjungą, be kita ko, apie jos istoriją, veiksmus įvairiose srityse ir jų naudą piliečiams.
Sužinokite, kas yra ir ką veikia ES įvairiose srityse – nuo klimato kaitos ir darbo vietų iki sveikatos ir prekybos, – kad padėtų pagerinti žmonių gyvenimą Europoje ir už jos ribų.
Susipažinkite su moterimis ir vyrais – nuo pasipriešinimo kovotojų ir politikų iki visame pasaulyje garsios aktorės, – įkvėpusiais kurti ES, kurioje gyvename šiandien.
Šis išsamus „PowerPoint“ skaidrių rinkinys yra lanksti priemonė mokytojams ir pranešėjams, rengiantiems pranešimus apie ES.
Šiame lankstinuke paaiškinama, kaip jaunimas gali dalyvauti rinkimuose arba diskutuoti su kolegomis bei politikos formuotojais ir taip pasirūpinti, kad jų nuomonė būtų išgirsta.
Pažinkite Europą pasinaudodami šiuo lankstinuku su žemėlapiu – puikiu vadovu kelionėms be streso. Jame pateikiama naudingų patarimų ir informacija, kaip keliauti po ES.
Tai ES žemėlapis su informacija (valiuta, sostinė, teritorija, gyventojai) apie visas 27 valstybes nares.