Pereiti prie pagrindinio turinio
Jūsų vartai į Europos Sąjungą

Pagrindiniai faktai

EU Ukraine flags

ES solidarumas su Ukraina

Rusijai pradėjus agresijos karą, ES vieningai solidarizuojasi su Ukraina. Kartu su tarptautiniais partneriais ES toliau rems Ukrainą ir jos žmones.
Next generation

"NextGenerationEU"

Tai „NextGenerationEU“. Tai daugiau nei ekonomikos gaivinimo planas. Tai vieną kartą per gyvenimą pasitaikanti galimybė po pandemijos tapti stipresniems, pertvarkyti savo ekonomiką, sukurti galimybių ir darbo vietų Europai, kurioje norime gyventi.

Sužinokite daugiau apie ES

Principai ir vertybės

Bendrieji principai ir vertybės, kuriais grindžiamas gyvenimas ES: laisvė, demokratija, lygybė ir teisinė valstybė, taikos ir stabilumo skatinimas.

Biudžetas

Iš kokių šaltinių gaunamos ir kaip leidžiamos ES biudžeto lėšos, ES fondų valdymas, išlaidų sritys, faktų apie ES biudžetą tikrinimas.

Pasiekimai

Sužinokite, ką ES daro piliečių labui, kaip gina teises, skatina gerovę ir siekia padaryti pasaulį saugesnį.

Mokymosi kampelis

Mokomoji medžiaga, žaidimai ir dar daugiau apie Europos Sąjungą ir jos veiklą vaikams, paaugliams, mokytojams ir tėvams.

Aktualiausi leidiniai

Įvairiais formatais pateikiama bendra informacija apie Europos Sąjungą ir jos veiklą, skirta vyresniems nei 18 metų žmonėms.

Atrinktos naujienos

Visos atrinktos naujienos pateikiamos 24 oficialiosiomis ES kalbomis naudojant mašininį vertimą.

A child and a dog playing on the floor
  • Press release

New rules to improve animal welfare

The European Commission has today proposed new rules to improve the welfare of dogs and cats in the EU, and the conditions for animals during transport. It has also responded to a citizens' initiative 'Fur Free Europe' to ban fur farming in the EU.

Jews And Palestinian Peace Walk In Cologne: local residents shows their solidarity with the victims both side and take a peace walk and demand to stop the war and return the hostage, November2023
  • News article

No place for hate: new ways of tackling hatred in Europe

In the wake of alarming increases in hate speech and hate crime, as a result of the crisis in the Middle East, the Commission has put forward a proposal to step up efforts to tackle hatred in all its forms in the EU. It will do this through various policies, including culture, digital and sport.