Skip to main content
Jūsų vartai

Europos Sąjunga

Svarbiausios temos

Faktai

ES veiksmai energetikos krizei įveikti

Reaguodama į energetikos krizę, ES sugebėjo rasti energijos tiekimo alternatyvų ir sumažino savo paklausą. Be to, ji ėmėsi pagalbos piliečiams ir įmonėms priemonių.

REPowerEU

„REPowerEU“: įperkama, saugi ir tvari energija Europai

"NextGeneration EU"

Tai „NextGeneration EU“. Tai daugiau nei ekonomikos gaivinimo planas. Tai vieną kartą per gyvenimą pasitaikanti galimybė po pandemijos tapti stipresniems, pertvarkyti savo ekonomiką, sukurti galimybių ir darbo vietų Europai, kurioje norime gyventi.

Global Gateway

Europos Sąjungos parengta skatinimo visame pasaulyje kurti tvarias sąsajas strategija.

Bendras ES atsakas į COVID-19

Overview of EU actions to support citizens, businesses and the economy, provide medical equipment and boost research in response to the coronavirus pandemic.

Sužinokite daugiau

Principai ir vertybės

Bendrieji principai ir vertybės, kuriais grindžiamas gyvenimas ES: laisvė, demokratija, lygybė ir teisinė valstybė, taikos ir stabilumo skatinimas.

ES prioritetai

Susipažinkite su 2019-2024 m. ES prioritetais: propaguoti žalią Europą, plėtoti ekonominę bazę, apsaugoti piliečius ir jų laisves.

Biudžetas

Iš kokių šaltinių gaunamos ir kaip leidžiamos ES biudžeto lėšos, ES fondų valdymas, išlaidų sritys, faktų apie ES biudžetą tikrinimas.

Pasiekimai

Sužinokite, ką ES daro piliečių labui, kaip gina teises, skatina gerovę ir siekia padaryti pasaulį saugesnį.

Mokymosi kampelis

Mokomoji medžiaga, žaidimai ir dar daugiau apie Europos Sąjungą ir jos veiklą vaikams, paaugliams, mokytojams ir tėvams.

Aktualiausi leidiniai

Įvairiais formatais pateikiama bendra informacija apie Europos Sąjungą ir jos veiklą, skirta vyresniems nei 18 metų žmonėms.