Pāriet uz galveno saturu
Banner - Peace Dove
ES portāls – vārti uz Eiropas Savienību

Aktualitātes

EU Ukraine flags
Kopš Krievijas sāktā agresijas kara ES ir vienota solidaritātē ar Ukrainu. ES kopā ar starptautiskajiem partneriem turpinās atbalstīt Ukrainu un tās tautu.
Next generation
Tas ir instruments NextGenerationEU. Tas ir ne tikai atveseļošanas plāns. Tā ir vienreizēja izdevība izkļūt no pandēmijas spēcīgākiem, mainīt ekonomiku pozitīvā virzienā, radīt iespējas un darbavietas, lai izveidotu tādu Eiropu, kādā vēlamies dzīvot.

Informācija par ES

Eiropas Savienības pamatā ir kopīgi principi un vērtības: brīvība, demokrātija, vienlīdzība un tiesiskums, kas veicina mieru un stabilitāti.

Kā tiek finansēts un izlietots ES budžets. ES finanšu pārvaldība, izdevumu jomas un fakti par ES budžetu.

Uzziniet, ko ES dara iedzīvotāju labā, kā aizsargā viņu tiesības, veicina labklājību un cenšas padarīt pasauli drošāku.

Mācību materiāli, spēles un daudz citu materiālu par Eiropas Savienību un tās darbību. Tie domāti bērniem, pusaudžiem, skolotājiem un vecākiem.

Uzziniet vairāk par ES darbību šajās publikācijās, kurās aplūkoti tādi temati kā eiro, tiesību akti, vēsture, ceļošana u. c.

Tuvplānā

Visus šajā sadaļā publicētos rakstus varat lasīt jebkurā no 24 ES oficiālajām valodām, izmantojot mašīntulkojumu.

Offshore energy - Portugal
  • News announcement

The EU has launched a €571 million call for proposals under the LIFE Programme, its flagship initiative for funding environmental and climate actions. Funding is available for projects that are focused on nature conservation, environmental protection, climate change or the clean energy transition.

The Romanian Athenaeum in Bucharest, Romania.
  • News article

The Commission has announced the winning European Heritage Label sites for 2023. Seven new historical sites across the EU have been recognised for their significant role in the history and culture of Europe and the development of the European Union.