Pāriet uz galveno saturu

Apmeklējumi Eiropas Savienības iestādēs

Laipni aicināti ES iestādēs!

Eiropas Savienības iestādes ir pieejamas apmeklētājiem no visas pasaules, lai tie varētu vairāk uzzināt par ES un gūt labāku izpratni par iestāžu darbu. 

ES iestādēm ir biroji vairākās lielās Eiropas pilsētās, un apmeklētājiem iestādes piedāvā daudz dažādu iespēju. Dažas iestādes piedāvā īpašus interaktīvus apmeklētāju centrus savās telpās, bet citas apmeklētājiem ļauj fiziski iekļūt savās ēkās. Dažas nodrošina individuāli pielāgotas prezentācijas un diskusijas, kurās piedalās to darbinieki.

Lai kāda lai arī būtu ES iestādes apmeklējuma forma, apmeklētājiem tiek garantēts interaktīvs un izglītojošs saturs. Gan studenti, gan tūristi gūs nepastarpinātu ieskatu ES darbā. Turklāt arī izklaidēsies.

Atvērto durvju dienas un virtuāli apmeklējumi

Atzīmējot Eiropas dienu, ES iestādes katru gadu maija sākumā Briselē un Strasbūrā ver durvis plašai sabiedrībai. Arī ES biroji Eiropā un citur pasaulē organizē dažnedažādus pasākumus visu vecumu cilvēkiem. 

ES Atvērto durvju diena ir unikāla iespēja uzzināt, kā Eiropas iestādes ietekmē jūsu dzīvi. Jūs varat ieiet ēkās un piedalīties īpašos pasākumos, piemēram, publiskās debatēs un ekskursijās gida pavadībā. 

Ja nevarat ierasties personīgi, vienmēr varat piedalīties virtuālā “apmeklējumā”. Vairākas iestādes piedāvā virtuālu pieeju savām ēkām, lai jūs varētu iepazīt ES darbu, paliekot mājās. Tas ir ērts risinājums.

Noklikšķiniet uz katras pilsētas sadaļas, un atvērsies saraksts, kurā būs norādītas visas iespējamās apmeklējuma vietas un saite uz sīkāku informāciju.

Plašāka informācija