Põhisisu juurde

Külastage Euroopa Liidu institutsioone

Tere tulemast ELi institutsioonidesse!

Euroopa Liidu institutsioonid on avatud külastajatele kogu maailmast, et anda teavet ELi ja selle institutsioonide töö kohta. 

Institutsioonid asuvad mitmes Euroopa linnas ning pakuvad külastajatele mitmesuguseid võimalusi. Mõned institutsioonid pakuvad interaktiivseid külastuskeskusi, mõned võimaldavad füüsilist juurdepääsu oma hoonetele ning mõned korraldavad spetsiaalseid esitlusi ja arutelusid, millest võtavad osa ka nende töötajad.

Olenemata külastuse vormist on külastajatele tagatud interaktiivne ja hariv kogemus. Nii õpilased kui ka turistid näevad ja õpivad vahetult, kuidas EL toimib. Samas on see ka lõbus.

Lahtiste uste päev ja virtuaalsed ekskursioonid

Euroopa päeva tähistamiseks korraldavad ELi institutsioonid igal aastal mai alguses Brüsselis ja Strasbourgis avatud uste päevad. ELi kohalikud esindused Euroopas ja mujal maailmas korraldavad erinevaid üritusi ja tegevust igas vanuses inimestele. 

ELi avatud uste päev annab ainulaadse võimaluse avastada, kuidas Euroopa institutsioonid teie elu mõjutavad. Külastage institutsioonide hooneid ning võtke osa eriüritustest, nagu avalikud arutelud ja ekskursioonid. 

Ning kui te ei saa ise kohale tulla, saate alati osaleda virtuaalsel ekskursioonil. Mitmed institutsioonid pakuvad oma hoonetele virtuaalset juurdepääsu, seega saate mugavalt kodus olles avastada seda, kuidas EL toimib.

Klõpsake igal linnajaotisel, et avada täielik nimekiri võimalikest hoonetest. Samuti on sellele lisatud link üksikasjalikuma teabe saamiseks.