Pereiti prie pagrindinio turinio

Apsilankykite Europos Sąjungos institucijoje

Sveiki atvykę į ES institucijas!

Europos Sąjungos institucijos yra atviros lankytojams iš viso pasaulio, kad jie galėtų daugiau sužinoti apie ES ir jų darbą. 

Keliuose dideliuose Europos miestuose įsikūrusios institucijos lankytojams siūlo įvairių galimybių. Kai kurios institucijos yra įrengusios interaktyvius lankytojų centrus, kai kurios suteikia galimybę fiziškai patekti į savo pastatus, o kai kurios rengia konkretiems poreikiams pritaikytus pristatymus ir diskusijas, kuriuose dalyvauja jų darbuotojai.

Kad ir kokia būtų apsilankymo ES institucijoje forma, lankytojams užtikrinama interaktyvi ir šviečiamoji patirtis. Tiek studentai, tiek turistai galės tiesiogiai pamatyti ir sužinoti, kaip veikia ES. Ir, be kita ko, smagiai praleisti laiką.

Atvirų durų diena ir virtualios ekskursijos

Kiekvienais metais gegužės mėn. pradžioje Europos dienos proga ES institucijos Briuselyje ir Strasbūre atveria savo duris visuomenei. ES biurai Europos šalyse ir visame pasaulyje organizuoja įvairių renginių visų amžiaus grupių žmonėms. 

ES atvirų durų diena suteikia unikalią galimybę sužinoti, kokia yra ES institucijų reikšmė mūsų kasdieniniam gyvenimui. Galite apsilankyti institucijų pastatuose ir dalyvauti ten organizuojamuose renginiuose, pavyzdžiui, viešose diskusijose arba gidų vedamose ekskursijose. 

O jei negalite atvykti, visada galite sudalyvauti virtualioje ekskursijoje. Kai kurios institucijos suteikia virtualią prieigą prie savo pastatų, kad galėtumėte pamatyti, kaip veikia ES.

Paspaudę kiekvieno miesto skyrelį, atsidarysite išsamų galimų lankytinų vietų sąrašą ir rasite nuorodas į išsamesnę informaciją.