Pereiti prie pagrindinio turinio

Kalbos mūsų svetainėse

Informacija daugybe kalbų

Savo interneto svetainėse siekiame informaciją pateikti visomis 24 ES oficialiosiomis kalbomis. Jei turinys neprieinamas jūsų pasirinkta ES kalba, vis daugiau interneto svetainių siūlo naudotis Europos Komisijos mašininio vertimo priemone „eTranslation“.

Siekiame deramos pusiausvyros tarp žmonių, kalbančių įvairiomis ES kalbomis, interesų ir praktinių sumetimų, tarp kurių – riboti ištekliai vertimui. Dalis turinio, pavyzdžiui, teisės aktai, visada prieinami visomis ES kalbomis. Kitas turinys gali būti pateikiamas tik tomis kalbomis, kuriomis, kaip rodo naudotojų tyrimai, jis pasieks plačiausią auditoriją.

Visas turinys skelbiamas bent anglų kalba, nes tyrimai atskleidė, kad anglų kalba galime pasiekti maždaug 90 proc. mūsų svetainių lankytojų jiems suprantama užsienio ar gimtąja kalba.

Kokios kalbos naudojamos mūsų interneto svetainėse?

Prioritetinis turinys, teisės aktai, pagrindiniai dokumentai ir kai kurie lankomiausi Komisijos tvarkomi interneto puslapiai „Europa“ interneto svetainėje, pavyzdžiui, „Oficiali Europos Sąjungos interneto svetainė“, pasiekiami visomis 24 ES oficialiosiomis kalbomis.

Skubi ir trumpalaikė informacija iš pradžių gali pasirodyti tik keliomis kalbomis arba tik viena kalba. Atsižvelgiant į naudotojų poreikius, kitos kalbos gali būti pridėtos vėliau.

Speciali informacija (techninė informacija, informacija apie kampanijas, konkursus, vietos naujienos bei pranešimai apie renginius) skelbiama tik kai kuriomis kalbomis arba tik viena kalba, priklausomai nuo tikslinės auditorijos.