Pereiti prie pagrindinio turinio

Bendras ES atsakas į COVID-19

ES telkia visas turimas priemones, kad valstybėms narėms padėtų koordinuoti nacionalinius atsakomuosius veiksmus. Taip pat ji teikia objektyvią informaciją apie viruso plitimą, veiksmingas pastangas jam stabdyti ir priemones, kurių imtasi pandemijos sukeltai ekonominei ir socialinei žalai šalinti.

Iš šio puslapio galite patekti į susijusius tinklapius ir gauti prieigą prie ES institucijų ir agentūrų bei ES valstybių narių paskelbtų išteklių.

Highlights

 NextGenerationEU

NextGenerationEU

Tai „NextGenerationEU“. Tai daugiau nei ekonomikos gaivinimo planas. Tai vieną kartą per gyvenimą pasitaikanti galimybė po pandemijos tapti stipresniems, pertvarkyti savo ekonomiką, sukurti galimybių ir darbo vietų Europai, kurioje norime gyventi.
Recovery plan for Europe

Europos ekonomikos gaivinimo planas

ES vadovai sėkmingai susitarė dėl Europos ekonomikos gaivinimo plano. Iš viso apie 1,8 trln. EUR suma padės Europai žengti tvaraus ir atsparaus ekonomikos atsigavimo keliu.
Coronavirus Response

Atsakas į koronaviruso grėsmę

Europos Sąjungos veiksmai, kuriais siekiama sustabdyti koronaviruso plitimą, remti nacionalines sveikatos priežiūros sistemas ir kovoti su socialiniu ir ekonominiu pandemijos poveikiu.

ES veiksmai

European Central Bank

Europos Centrinis Bankas.

Atsakas į nepaprastąją padėtį dėl koronavirusų. Monetarinė politika ir bankų priežiūros priemonės

Solidarūs Europos veiksmai

Šiuo krizės laikotarpiu visos ES šalys, regionai ir piliečiai ištiesė pagalbos ranką kaimynams. Toliau rasite geriausių Europos solidarumo istorijų pavyzdžių.

#EuropeansAgainstCovid19

Koronavirusas. Solidarūs Europos veiksmai

Europiečiai prieš COVID-19

Kova su dezinformacija

COVID-19 protrūkį Europoje lydėjo dažnai pavojingos melagingos ir klaidinančios informacijos banga. Kova su dezinformacija, klaidinimu ir užsienio subjektų kišimusi yra bendros visų Europos institucijų, ES valstybių narių, pilietinės visuomenės ir interneto platformų pastangos.

Kaip kovoti su dezinformacija (Europos Parlamentas)

Kova su dezinformacija (Europos Sąjungos Taryba)

Kova su dezinformacija (Europos Komisija)

Europos ekonomikos gaivinimo planas

Siekdama padėti atitaisyti koronaviruso pandemijos padarytą ekonominę ir socialinę žalą, paskatinti Europos ekonomikos atsigavimą, išsaugoti bei kurti darbo vietas, Europos Komisija siūlo didelio masto Europos ekonomikos gaivinimo planą panaudojant visas ES biudžeto teikiamas galimybes.

Europos ekonomikos gaivinimo planas (Europos Sąjungos Taryba, naujausi pokyčiai ir tvarkaraštis)

Europos ekonomikos gaivinimo planas (Europos Komisija)

ES valstybės narės ir Europos ekonominė erdvė

Naujienos